Web Tasarım

Web Tasarım

Kurumsal Kobi ve Şirketlerin web siteleri tasarımsal açıdan özgün bir yapıda olması ve içeriklerin güncel olarak hazırlanması gerekmektedir. Web Sitesi bir firmanın günümüz teknolojisinde marka yüzü haline gelmiştir. Kullanıcıların çoğunluğu web sitesini inceleyerek firmanın kurumsallığını, yaptığı çalışmaları ve diğer bilgileri baz alarak firma ile irtibata geçmektedir. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip değilseniz web sitesini ziyaret eden kullanıcı aradığını kolay bulamıyorsa rakiplerinizden bir adım geridesiniz demektir. Teknoloji her geçen gün daha ileriye geçmektedir ve nedenle sizinde web sitenizin sürekli olarak güncele olması arayüzün ve alt yapının sağlam olması gerekmektedir.
Günümüz teknolojisi artması gelişen mobil cihazlar üzerinden web sitenizin daha iyi görüntülenmesi gerekir kullanıcıların %80 mobil cihazlar üzerinden arama yapar ve web sitelerinin buna uygun durumda olması gerekir. Son yapılan Google güncellemelerin de responsive (mobil uyumlu) olmayan web siteleri Google aramalarında geri sayfalarda yer almaktadır.
Dex Medya Konusunda Uzman Grafiker ve yazılımcılar ile sizlere daha hizmet vermek adına güncel ve özgün tasarımlar hazırlayarak sağlam bir alt yapı, Google optimizasyon uyumlu, tüm tarayıcı ve mobil cihazlarda sorunsuz çalışan, yönetim panelli web sitenizi hazırlayarak rakiplerinizden önde olmanızı sağlayabilir.
Dex Web Tasarım ile her bütçeye uygun kaliteli web sitelerini en uygun fiyata tasarlatma imkanına sahipsiniz. Bütçeniz doğrultusunda kaliteli web sitelerini en iyi fiyat garantisiyle tasarlıyoruz.

Mobil Uyumlu Tüm Cep Telefonlarında ve Mobil Cihazlara Uyumlu

Günümüz teknolojisinin hızla değişmesiyle mobil cihaz kullanımları artmaktadır. İnternet kullanıcılarının çoğunluğu cep telefonları ile arama motorlarından arama yapmaktadır sizinde web sitenizin mobil uyumluğu yoksa kullanıcıla web sitenizi tercih etmeyecektir ve bu sorun sektörel olarak internette geri palana düşmenize neden olacaktır.
Google ve diğer arama motorları mobil arama sonuçlarında web sitenizin responsive uyuu yoksa eğer geri planda kalmasını sağlamaktadır.

Google'da Ön Sıralarda Gelen Web Siteleri, Seo Dostu

Yaptırmış olduğunuz web sitesinin seo uyumu iyi degilse google aramalarında ön sıralarda çıkmanız mümkün degildir. Yapılan web sitesinin seo dostu olması google yönergelerine uygun olması gerekmektedir.

Sektörel Web Tasarımın

Gücünü Hissedin!
Müşterilerinizin güvenlerini kazanın!
Firmanızı etkili bir şekilde tanıtın...
Marka bilinirliğinizi arttırın!