Kurumsal

Dex Medya

Dex Medya dijital dünyanın kapılarını aralamaya 2010 yılında başlamıştır. Günümüz Teknoloji ağı olan internet dünya çapında yoğun olarak kullanılmaktadır. Dünyanın en büyük iletişim aracı internet kurumsal firmaların, devlet kurumlarının en büyük iletişim aracı haline geldi. Web Siteleri ise günden güne gelişerek kullanıcıların aradıklarını bulma firma ve kurumların ise bilgi aktarma konusunda en büyük yardımcıları haline geldi.
Dex Medya günümüz teknolojisi her geçen gün kendisini katlayarak gelişmeye devam ediyor. Bizler gelişen bu teknolojiye ayak uydurmak zorunda olduğumuz gibi, Ürettiğimiz web sitelerin yanı sıra gelişip büyümeleri ve hızla gelişen teknolojiyi takip edebilmeleri için yakın takibe alıyor, tasarımınızı en uygun kalitede, farklı tarayıcılarda kayma, tasarım bozlukluğu vs. olmadan sizleri Web Dünyasına taşıyoruz.
Firmamızın Bünyesinde Web Tasarım, Google Reklam, Google Adwors, Kurumsal Kimlik hizmetlerini konusunda uzman ve profesyonel ekibimizle, size özel hazırladığımız tasarımlar ile sektörde bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.
Web Tasarım
Web Yazılım
Web Sitesi Yönetimi
Google Adwords Reklamları
Arama Motoru Optimizasyonu
Kurumsal Kimlik Çalışmaları
Daha fazlası için geliştiriyor, daha iyisi için çalışıyoruz...