Google Reklam

Google Reklam

Günümüz teknolojisinden en çok kullanılan arama motoru Google kullanılmaktadır. Google, aramalarda her zaman kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Web siteniz google kriterlerine uygun değilse arama sonuçlarında istediğiniz yerde web siteniz gelmeyecektir. Google'da web sitenizin ön planda olması için google dikkate aldığı sitenizin genelinde kullandığımız metin ve görsel içeriklerimiz, temiz ve hızlı kod yapısı, kullanıcı dostu ara yüz ve belli başlı arama motoru etiketleri ile sağlanmaktadır. Bu özellikler web sitenizde mevcutsa eğer yapılması gereken uygun bir seo çalışması yatırarak web sitenizin sizin istediğiniz kelimeler de ilk sayfada yer alacaktır.

Seo Yaptırmak Firmanıza Neler Katacaktır.

Kullanıcılar artık tüm aramalarını google üzerinden yapmaktadır. Sizin de sektörünüzde iyi bir iş alanı yakalamak istiyorsanız yaptırmanız gereken google alt yapısına uygun web sitesi yaptırmak ve ardından seo çalışması yaptırarak sektörüzünde ilk sayfada olmaktır. Kullanıcıların google aramalarında ilk sayfada olan web sitelerini ziyaret ederek aradıklarını bulurlar ve firma ile irtibata geçerler. Bu sayade sizinde artık internet pazarında yerinizi almış olur ve müşteri potansiyelinizi arttırmış olursunuz. Google Arama Motoru sayesinde her geçen yıl satışlarınızı arttrıp kurumsal sektörünüzde öncü firmalar arasında yer alırsınız.

Etkili Seo Çalışması Yaptırmak İçin Uyulması Gereken Kurallar ?

Etkili seo çalışması anahtar kelimeler ile yapılmaktadır. Sektörünüze uygun seçtiğiniz kelimeler ile yapılan çalışmalar en etkili olanlardır. Web sitenizin google kriterlerine uygun hazırlanmış ve doğru kelimleri seçtiyseniz google aramalarında sizde yerini alırsınız. Web sitenizde içeriklerin özgün olması, arayüzün kullanıcı tarafından kolay kullanılması, görsel ve renklerin uyumlu olması, kodlamanın karmaşık olmaması gibi etkeler size iyi sonuçlar aldıracaktır.

Search Engine Optimization

“SEO” (Search Engine Optimization), kısaltmasıdır. Arama motorları SEO işlemleri ile web sitelerini daha kolay bir şekilde taraması için yapılan teknik kriter düzenlemelerdir. (Search Engine Optimization) Türkçe de Arama motoru optimizasyonu demektir.